09/25 11:35 28 [91] Clara Burel vs Lina Gjorcheska [327] 4-6,6-4,6-4
09/25 10:00 28 [179] Anna Bondar vs Conny Perrin [238] 6-2,6-3
09/24 14:20 27 [91] Clara Burel vs Alexandra Ignatik [225] 7-6,6-4
09/24 11:25 27 [327] Lina Gjorcheska vs Federica Di Sarra [210] Retired
09/24 10:00 27 [238] Conny Perrin vs Ylena In-Albon [216] 6-1,6-3
09/24 10:00 27 [199] Lucrezia Stefanini vs Anna Bondar [179] 3-6,3-6
09/23 12:40 26 Clara Burel vs Lena Papadakis 6-2,6-7,6-0
09/23 11:30 26 [199] Lucrezia Stefanini vs Stephanie Wagner [333] 6-1,6-7,6-1
09/23 10:00 26 [197] Giulia Gatto Monticone vs Conny Perrin [238] 0-6,0-6
09/23 10:00 26 [189] Marina Melnikova vs Lina Gjorcheska [327] 3-6,5-7
09/23 10:00 26 [261] Katharina Gerlach vs Ylena In-Albon [216] 2-6,4-6
**ITF - W80 Wiesbaden**

Turneul ITF - W80 Wiesbaden este un turneu de tenis profesionist feminin jucat pe terenuri de zgură. Face parte din circuitul ITF Women's World Tennis Tour. Turneul se desfășoară anual la Wiesbaden, Germania, de obicei în luna mai.

Câștigătoarea turneului primește 80 de puncte în clasamentul ITF, în timp ce finalista primește 50 de puncte. Jucătoarele care ajung în semifinale primesc 25 de puncte, iar cele care ajung în sferturile de finală primesc 13 puncte.

Turneul a fost înființat în 2016 și a fost câștigat de jucătoare precum Anna Kalinskaia, Ekaterina Makarova și Irina Bara. În 2022, turneul a fost câștigat de Kristina Mladenovic.

ITF - W80 Wiesbaden este un turneu important pentru jucătoarele care încearcă să urce în clasamentul mondial și să se califice pentru turneele de Grand Slam. Turneul oferă, de asemenea, o oportunitate jucătoarelor mai tinere de a câștiga experiență în competiții profesioniste.