Fotbal |
Republica Ceha - 3. Ligy |
05/04 08:30 |
FK Prepere v FK Usti nad Labem
|
|
0-0
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 4. Ligy |
05/04 08:30 |
FK Jindrichuv Hradec v Banik Sokolov
|
|
1-1
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 4. Ligy |
05/04 08:30 |
FK Komarov v SK Otava Katovice
|
|
4-0
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 3. Ligy |
05/04 08:30 |
FK Blansko v CSK Uhersky Brod
|
|
2-2
|
|
Rugby Union |
World Rugby SVNS Series Women |
05/04 08:27 |
Japonia - Rugby in 7 - Feminin v Fiji - Rugby in 7 - Feminin
|
|
10-12
|
|
Curse de Caini |
AUS Ballarat |
05/04 08:27 |
Cursa 12 Ballarat v
|
|
View
|
|
Baschet |
Ebasketball Battle - 4 x 5 minute |
05/04 08:25 |
LA Lakers (Andrik) Esports v MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
|
73-74
|
|
Baschet |
Ebasketball Battle - 4 x 5 minute |
05/04 08:25 |
ORL Magic (blaylockk) Esports v OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
103-77
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 08:25 |
Ondrej Havazik v Filip Vesely
|
|
3-2
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 08:25 |
Pavlo Chyzh v Denys Maltsev
|
|
3-1
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/04 08:25 |
Petr Vodal v Martin Vodnansky
|
|
2-2
|
|
Tenis de Masa |
TT Elite Series |
05/04 08:25 |
Marcin Jadczyk v Jakub Kosowski
|
|
2-3
|
|
Curse de Caini |
AUS Ipswich |
05/04 08:24 |
Cursa 10 Ipswich v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 08:22 |
Napoli (Upcake22) Esports v Dortmund (FEARGGWP) Esports
|
|
0-0
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 08:22 |
Man Utd (BlackStar98) Esports v Arsenal (labotryas) Esports
|
|
2-1
|
|
Volei |
Rusia - Liga Pro |
05/04 08:20 |
Legion-pro v Energy-pro
|
|
0-3
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 08:20 |
Yevhen Masko v Oleksandr Bondarchuk
|
|
3-2
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/04 08:20 |
Jan Hruska v Pavel Vyvial
|
|
3-1
|
|
Badminton |
Luxembourg Open Women |
05/04 08:20 |
Tara Shah v Milena Schnider
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Luxembourg Open Women |
05/04 08:20 |
Hina Akechi v Tanya Hemanth
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Luxembourg Open |
05/04 08:20 |
Mads Juel Moller v Darshan Pujari
|
|
1-2
|
|
Badminton |
Luxembourg Open |
05/04 08:20 |
Alex Lanier v Joakim Oldorff
|
|
2-0
|
|
Curse de Cai |
AUS Toowoomba |
05/04 08:20 |
Cursa 7 Toowoomba v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 08:18 |
Sevilla (Koftovsky) Esports v Newcastle (lion) Esports
|
|
1-3
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 08:18 |
AC Milan (Arcos) Esports v Inter (Senior) Esports
|
|
3-2
|
|
Curse de Caini |
AUS Dubbo |
05/04 08:17 |
Cursa 11 Dubbo v
|
|
View
|
|
Curse de Cai |
Bordeaux Le Bou |
05/04 08:15 |
Bordeaux Le Bouscat (cursa 5) v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 08:15 |
West Ham (Ivan) esports v Benfica (Lewa) Esports
|
|
4-3
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 08:15 |
SC Freiburg (Goliath) Esports v Marseille (Diego) Esports
|
|
3-5
|
|
Fotbal |
Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute |
05/04 08:15 |
Newcastle (Palas) Esports v Liverpool (Pascal) Esports
|
|
4-3
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 08:15 |
Dortmund (val) Esports v FC Porto (Cantona) Esports
|
|
5-3
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 08:15 |
Barcelona (Ragnar) Esports v Arsenal (Pele) Esports
|
|
6-1
|
|
Fotbal |
Mongolia - Premier League |
05/04 08:15 |
Khangarid Klub v FC Ulaanbaatar
|
|
2-1
|
|
Fotbal |
Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute |
05/04 08:15 |
Tottenham (Donatello) Esports v Man Utd (Odin) Esports
|
|
4-2
|
|
Curse de Cai |
JPN Kanazawa |
05/04 08:15 |
Cursa 5 Kanazawa v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 5. Ligy |
05/04 08:15 |
SK Mirovice v FC Semice
|
|
2-0
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 5. Ligy |
05/04 08:15 |
FC Irp Cesky Tesin v Dolní Benešov
|
|
4-0
|
|
Fotbal |
Australia - FQPL - Feminin |
05/04 08:15 |
Virginia United SC - Feminin v Gold Coast Knights - Feminin
|
|
2-6
|
|
Fotbal |
Australia - Victoria - Premier League 2 |
05/04 08:15 |
FC Melbourne Srbija v Beaumaris
|
|
2-0
|
|
Fotbal |
Rep. Ceha - Liga de Tineret |
05/04 08:15 |
Dukla Praga U19 v Slavia Praga U19
|
|
1-2
|
|
Fotbal |
Australia - Victoria Premier League 1 |
05/04 08:15 |
Werribee City v Bentleigh Greens
|
|
2-2
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 3. Ligy |
05/04 08:15 |
Motorlet Praha v Sokol Hostoun
|
|
1-0
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 4. Ligy |
05/04 08:15 |
Havlickuv Brod v SK Zdirec Nad Doubravou
|
|
1-1
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 4. Ligy |
05/04 08:15 |
Benesov v FK Pencin Turnov
|
|
5-1
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 4. Ligy |
05/04 08:15 |
MFK Chrudim B v Hlinsko
|
|
3-1
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 4. Ligy |
05/04 08:15 |
SK Hrebec v SK Slany
|
|
2-1
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 4. Ligy |
05/04 08:15 |
SK Ujezd Praha 4 v FK Neratovice-Byskovice
|
|
1-1
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 4. Ligy |
05/04 08:15 |
SK Steti v Admira Praha II
|
|
1-1
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 3. Ligy |
05/04 08:15 |
Slovan Rosice v MFK Karvina B
|
|
3-1
|
|
Fotbal |
Republica Ceha - 3. Ligy |
05/04 08:15 |
TJ Tatran Bohunice v Trinec
|
|
0-1
|
|
Baschet |
Ebasketball H2H GG League - 4 x 5 minute |
05/04 08:14 |
LA Lakers (HOLLOW) Esports v BOS Celtics (SCORCH) Esports
|
|
60-52
|
|
Curse de Caini |
AUS Ballarat |
05/04 08:12 |
Cursa 12 Ballarat v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 08:10 |
Dortmund (FEARGGWP) Esports v Man Utd (BlackStar98) Esports
|
|
2-3
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 08:10 |
Arsenal (labotryas) Esports v A.Madrid (KraftVK) Esports
|
|
2-1
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/04 08:10 |
Francisco Cano v Pablo Garcia
|
|
0-3
|
|
Tenis de Masa |
TT Elite Series |
05/04 08:10 |
Piotr Strus v Dawid Poloszczanski
|
|
3-0
|
|
Curse de Caini |
AUS Wentworth P |
05/04 08:09 |
Cursa 9 Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 08:06 |
Newcastle (lion) Esports v AC Milan (Arcos) Esports
|
|
5-2
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 08:06 |
Benfica (nikkitta) Esports v Sevilla (Koftovsky) Esports
|
|
0-2
|
|
Curse de Caini |
AUS Ipswich |
05/04 08:06 |
Cursa 10 Ipswich v
|
|
View
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/04 08:05 |
Jakub Nowak v Rafal Ucinski
|
|
3-1
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 08:05 |
Serhii Rak v Oleh Bindas
|
|
3-0
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 08:05 |
Oleg Pereguda v Serhii Semenets
|
|
2-3
|
|
Tenis de Masa |
TT Elite Series |
05/04 08:05 |
Dawid Kotwica v Marcin Piotrowski
|
|
0-3
|
|
Baschet |
Olimpiada - Calificari - 3x3 |
05/04 08:05 |
Egypt 3x3 v Japonia 3x3
|
|
20-21
|
|
Baschet |
Japonia - B League 1 |
05/04 08:05 |
Shibuya Sun Rockers v Shinshu Brave Warriors
|
|
94-79
|
|
Baschet |
Ebasketball H2H GG League - 4 x 5 minute |
05/04 08:04 |
DAL Mavericks (CARNAGE) Esports v PHX Suns (TYCOON) Esports
|
|
56-60
|
|
Rugby Union |
World Rugby SVNS Series Women |
05/04 08:03 |
Africa de Sud - Rugby in 7 - Feminin v Spania - Rugby in 7 - Feminin
|
|
26-14
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 08:00 |
A.Madrid (Ivan) Esports v Barcelona (Madisson) Esports
|
|
2-1
|
|
Volei pe Plaja |
Austrian Beach Tour Neusiedl - Feminin |
05/04 08:00 |
Holzer/Schneider v Shkarupa/De Meersman
|
|
2-0
|
|
Fotbal |
Romania - Liga 4 |
05/04 08:00 |
CS Podgoria Pincota v CS Victoria Zabrani
|
|
5-0
|
|
Fotbal |
Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute |
05/04 08:00 |
Tottenham (Donatello) Esports v Liverpool (Pascal) Esports
|
|
1-3
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 08:00 |
Girona (Lewa) Esports v A.Bilbao (Diego) Esports
|
|
3-3
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 08:00 |
Barcelona (Ragnar) Esports v FC Porto (Cantona) Esports
|
|
4-2
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 08:00 |
Lazio (Spencer) Esports v Arsenal (Pele) Esports
|
|
4-5
|
|
Fotbal |
Israel - Liga Bet - Play-off |
05/04 08:00 |
Ahi Acre v Maccabi Tamra
|
|
4-1
|
|
Fotbal |
Liban - Liga - Feminin |
05/04 08:00 |
Beirut FC - Feminin v Nolimities Women
|
|
View
|
|
Fotbal |
Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute |
05/04 08:00 |
Man Utd (Odin) Esports v Arsenal (Spiderman) Esports
|
|
2-1
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/04 08:00 |
Michal Lysakowski v Kayque Valois
|
|
3-2
|
|
Tenis de Masa |
TT Elite Series |
05/04 08:00 |
Patryk Lewandowski v Konrad Kulpa
|
|
0-3
|
|
Tenis de Masa |
TT Star Series |
05/04 08:00 |
Patrik Klos v Jordy Piccolin
|
|
2-3
|
|
Volei pe Plaja |
Austrian Beach Tour Neusiedl - Feminin |
05/04 08:00 |
Tr'vic/Friedl v Mascherbauer/Wengler
|
|
away
|
|
Volei pe Plaja |
Austrian Beach Tour Neusiedl - Feminin |
05/04 08:00 |
Trailovic/Friedl v Mascherbauer/Wengler
|
|
View
|
|
Volei pe Plaja |
Austrian Beach Tour Neusiedl - Feminin |
05/04 08:00 |
Holzer/Schneider v Shkarupa/M'man
|
|
21-17
|
|
Tenis |
ITF - M25 Santa Margherita |
05/04 08:00 |
Carlos Sanchez Jover v Elmer Moller
|
|
2-6,7-5,6-3
|
|
Tenis |
ITF - W35 Santa Margherita |
05/04 08:00 |
Nuria Brancaccio v Katerina Tsygourova
|
|
6-3,6-4
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 08:00 |
Oleksandr Lyman v Serhii Priadko
|
|
3-2
|
|
Tenis |
ITF - W35 Santa Margherita |
05/04 08:00 |
Andrea Lazaro Garcia v Laura Hietaranta
|
|
6-4,6-3
|
|
Tenis |
ITF - W35 Santa Margherita |
05/04 08:00 |
Eva Vedder v Natalia Szabanin
|
|
7-5,6-2
|
|
Tenis |
UTR Pro - Bucuresti - Feminin |
05/04 08:00 |
Alexia I Marginean v Evelyne Christelle Atticia Tiron
|
|
6-2,6-2
|
|
Tenis |
UTR Pro - Bucuresti - Feminin |
05/04 08:00 |
Stefana Lazar v Bianca E Barbulescu
|
|
0-6,1-6
|
|
Tenis |
UTR Pro - Bucuresti - Feminin |
05/04 08:00 |
Patricia Georgiana Goina v Sophie Isabele Jurca
|
|
1-6,0-0
|
|
Tenis |
ITF - M25 Santa Margherita |
05/04 08:00 |
Damien Wenger v Alexander Weis
|
|
2-6,5-7
|
|
Tenis |
ITF - M15 Antalya |
05/04 08:00 |
Filip Cristian Jianu v Michael Agwi
|
|
3-6,4-6
|
|
Tenis |
ITF - W15 Antalya |
05/04 08:00 |
Aya El Aouni v Alina Granwehr
|
|
6-3,7-6
|
|
Sporturi electronice |
CS2 - United21 |
05/04 08:00 |
Johnny Speeds v Copenhagen Wolves
|
|
2-0
|
|
Sporturi electronice |
VALORANT - VCT Pacific |
05/04 08:00 |
Gen.G v T1
|
|
1-2
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/04 08:00 |
Martin Cvecek v Radim Jaros
|
|
3-1
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/04 08:00 |
Petr Osvald v Lukas Krupnik Jnr
|
|
3-2
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/04 08:00 |
Dmitro Parhomenko v Matej Perny
|
|
3-2
|
|