10/06 18:00 28 [218] Danielle Lao vs Jessica Pegula [136] 1-6,6-2,6-2
10/06 18:00 28 [95] Madison Brengle vs Sofya Zhuk [137] 6-1,6-1
10/05 21:30 27 [473] Amra Sadikovic vs Jessica Pegula [136] 4-6,0-6
10/05 19:45 27 [350] Whitney Osuigwe vs Danielle Lao [218] 2-6,0-6
10/05 17:00 27 [137] Sofya Zhuk vs Robin Anderson [336] 4-6,6-4,6-4
10/05 17:00 27 [95] Madison Brengle vs Ann Li [310] 6-2,6-1
10/04 22:50 26 [218] Danielle Lao vs Marie Bouzkova [147] 6-3,6-3
10/04 22:30 26 [368] Mari Osaka vs Robin Anderson [336] 5-7,4-6
10/04 21:30 26 [343] Hayley Carter vs Jessica Pegula [136] 6-7,0-6
10/04 21:00 26 [310] Ann Li vs Lauren Davis [249] 6-2,7-5
10/04 20:10 26 [233] Sesil Karatantcheva vs Amra Sadikovic [473] 6-2,6-7,2-6
**ITF Women Stockton**

**Turneul de tenis ITF Women Stockton** este un turneu profesionist de tenis care face parte din circuitul ITF Women's World Tennis Tour. Turneul are loc anual la Stockton, California, Statele Unite, pe terenuri cu suprafață dură.

Turneul a fost înființat în 2011 și face parte din categoria ITF W80, care oferă un fond de premii total de 80.000 USD. Turneul oferă puncte de clasament în clasamentul mondial WTA pentru jucători și este un punct de lansare important pentru jucătoarele aflate în ascensiune.

Câștigătoarea ediției precedente este [numele jucătorului], care a învins-o pe [numele jucătorului] în finală în seturi consecutive. Alte jucătoare notabile care au câștigat titlul la Stockton includ [numele jucătorului], [numele jucătorului] și [numele jucătorului].

Turneul ITF Women Stockton este un eveniment popular în calendarul tenisului, care atrage jucători de top din întreaga lume. Oferă o platformă pentru jucătoare să concureze pentru puncte de clasament și să dobândească experiență la nivel profesionist.