10/07 12:30 29 [279] Gleb Sakharov vs Gregoire Jacq [370] 3-6,2-6
10/06 13:50 28 Gregoire Jacq vs Yannick Jankovits 7-5,6-3
10/06 12:30 28 [279] Gleb Sakharov vs Sebastien Boltz [422] 6-2,6-0
10/05 14:00 27 [431] Remi Boutillier vs Yannick Jankovits [323] Retired
10/05 12:00 27 Antoine C Chauvinc vs Sebastien Boltz 6-7,4-6
10/05 11:40 27 Gleb Sakharov vs Mick Lescure 6-4,6-2
10/05 10:00 27 Gregoire Jacq vs Quentin Robert 7-5,6-1
10/04 16:00 26 Valentin Royer vs Antoine C Chauvinc 3-6,5-7
10/04 12:25 26 [279] Gleb Sakharov vs Hugo Voljacques [262] 6-2,6-2
10/04 12:00 26 Matteo Martineau vs Sebastien Boltz 6-7,6-3,3-6
10/04 10:00 26 Nicolas Tepmahc vs Mick Lescure 6-4,2-6,3-6
10/03 15:15 26 Mayeul Darras vs Yannick Jankovits 5-7,2-6
Turneul de tenis ITF France F20 este un turneu internațional de tenis organizat de Federația Internațională de Tenis (ITF) și Federația Franceză de Tenis. Turneul face parte din Circuitul ITF World Tennis Tour și are loc anual în Franța.

ITF France F20 este un turneu feminin cu premii în valoare de 25.000 de dolari. Se joacă pe terenuri de zgură în aer liber și este deschis jucătoarelor profesionale și amatoare. Câștigătoarea turneului primește 50 de puncte de clasament ITF, iar finalista primește 30 de puncte.

Turneul a fost organizat pentru prima dată în 2017 și a fost câștigat de Océane Dodin din Franța. Câștigătoarea din 2022 a fost Lea Bošković din Croația.

ITF France F20 este o oportunitate excelentă pentru jucătoarele de tenis să își îmbunătățească clasamentul și să câștige experiență în competiții internaționale. Turneul oferă, de asemenea, o cale pentru jucătoarele tinere și promițătoare să avanseze în cariera lor de tenis.