Date | R | Gazde v Oaspeti | - |
03/24 08:55 |
29 |
[204] Dominika Salkova v Talia Gibson
[206] |
6-2,6-4
|
03/23 11:00 |
28 |
[182] Timea Babos v Talia Gibson
[206] |
4-6,1-6
|
03/23 09:00 |
28 |
[204] Dominika Salkova v Elena Pridankina
[290] |
6-2,6-1
|
03/22 11:00 |
27 |
[164] Yuriko Lily Miyazaki v Timea Babos
[182] |
5-7,6-2,4-6
|
03/22 10:55 |
27 |
[354] Mariam Bolkvadze v Elena Pridankina
[290] |
Retired
|
03/22 09:00 |
27 |
[206] Talia Gibson v Jessika Ponchet
[142] |
6-2,7-6
|
03/22 08:55 |
27 |
[204] Dominika Salkova v Ekaterina Maklakova
[409] |
6-4,6-1
|
03/21 14:20 |
26 |
[312] Eudice Chong v Timea Babos
[182] |
5-7,3-6
|
03/21 13:40 |
26 |
[409] Ekaterina Maklakova v Viktoria Hruncakova
[175] |
6-3,6-3
|
03/21 12:30 |
26 |
[188] Himeno Sakatsume v Jessika Ponchet
[142] |
5-7,4-6
|
03/21 11:55 |
26 |
[354] Mariam Bolkvadze v En Shuo Liang
[295] |
Retired
|
03/21 10:40 |
26 |
[170] Elena-Gabriela Ruse v Elena Pridankina
[290] |
1-6,1-6
|
03/21 10:35 |
26 |
[167] Valeria Savinykh v Talia Gibson
[206] |
1-6,6-7
|
03/21 08:00 |
26 |
[193] Polina Kudermetova v Yuriko Lily Miyazaki
[163] |
2-6,7-5,2-6
|
03/21 07:50 |
26 |
[244] Nikola Bartunkova v Dominika Salkova
[204] |
6-4,2-6,3-6
|
03/20 13:30 |
25 |
[272] Silvia Ambrosio v Himeno Sakatsume
[188] |
3-6,3-6
|
03/20 13:10 |
25 |
Ela Nala Milic v Jessika Ponchet
|
3-6,0-6
|
03/20 12:00 |
25 |
[167] Valeria Savinykh v Anna Rogers
[184] |
6-2,7-5
|
03/20 11:30 |
25 |
[213] Polona Hercog v Timea Babos
[182] |
3-6,2-6
|
03/20 09:50 |
25 |
[169] Kimberly Birrell v Mariam Bolkvadze
[354] |
3-6,4-6
|
03/20 09:30 |
25 |
[409] Ekaterina Maklakova v Veronika Erjavec
[184] |
6-2,1-6,6-1
|
03/20 08:00 |
25 |
[423] Aneta Kucmova v En Shuo Liang
[295] |
5-7,3-6
|
03/20 08:00 |
25 |
[198] Antonia Ruzic v Viktoria Hruncakova
[175] |
4-6,2-6
|
03/19 14:40 |
25 |
[170] Elena-Gabriela Ruse v Kathinka Von Deichmann
[277] |
6-3,6-3
|
03/19 13:20 |
25 |
[150] Olivia Gadecki v Nikola Bartunkova
[244] |
2-6,2-6
|
03/19 11:30 |
25 |
[290] Elena Pridankina v Celine Naef
[147] |
6-2,1-6,7-6
|
03/19 10:50 |
25 |
Pia Lovric v Eudice Chong
|
6-3,3-6,3-6
|
03/19 09:40 |
25 |
[168] Anastasia Tikhonova v Talia Gibson
[206] |
2-6,4-6
|
03/19 08:50 |
25 |
[191] Gabriela Knutson v Polina Kudermetova
[193] |
4-6,3-6
|
03/19 08:00 |
25 |
[194] Francisca Jorge v Yuriko Lily Miyazaki
[163] |
4-6,2-6
|
**Turneu de tenis „ITF - W75 Maribor“**
Alăturați-vă nouă pentru un turneu captivanta de tenis feminin din circuitul ITF Women's World Tennis Tour, care va avea loc la Maribor, Slovenia. Turneul „ITF - W75 Maribor" va prezenta cele mai talentate jucătoare din întreaga lume, concurând pentru premii în valoare de 75.000 de dolari.
Pe parcursul a cinci zile intense, spectatori vor avea parte de meciuri electrizante, răsturnări de situație dramatice și un nivel extraordinar de tenis. Sportivele vor lupta pentru puncte WTA, îmbunătățindu-și clasamentele și urmărind gloria victoriei.
Atmosfera va fi electrizată, cu entuziasmul fanilor care vor încuraja jucătorii și vor crea un mediu cu adevărat palpitant. Nu ratați șansa de a experimenta emoția tenisului live la cel mai înalt nivel.
Achiziționați bilete astăzi și fiți martorii viitoarelor vedete ale tenisului feminin în acțiune!