Date | R | Gazde v Oaspeti | - |
05/21 17:00 |
25 |
Alexander Merino v Edward Bourchier
|
6-7,6-3,3-6
|
05/21 17:00 |
25 |
Wilfredo Gonzalez v Juan A H Serrano
|
7-6,6-2
|
05/21 14:00 |
62 |
Mauricio Resendiz Dominguez v Yates Johnson
|
4-6,3-6
|
05/21 14:00 |
62 |
Alejandro H Franco v Antonio Ruiz-Rosales
|
2-6,1-6
|
05/21 14:00 |
62 |
Omar H Moreno v Jorge Alejandro Olaya
|
Retired
|
05/21 14:00 |
62 |
Conner McMann v Brandon Lam
|
7-5,4-6,6-3
|
05/21 14:00 |
62 |
Brian Shi v Rowland Phillips
|
3-6,6-4,6-2
|
05/21 14:00 |
62 |
Matthew Foster-Estwick v Denilson Martinez
|
6-2,7-6
|
05/21 14:00 |
62 |
Michael-John Every v Manuel A Alonso
|
6-0,6-2
|
05/21 14:00 |
62 |
Gage Brymer v Santiago R Velasco
|
7-6,6-4
|
05/20 14:30 |
62 |
Antonio Ruiz-Rosales v Emiliano Elizarraras
|
6-2,6-4
|
05/20 14:30 |
62 |
Denilson Martinez v Philip Wilbert Major
|
7-6,4-6,6-3
|
05/20 14:30 |
62 |
Manuel A Alonso v Nicholas Reyes
|
Retired
|
05/20 14:30 |
62 |
Matthew Foster-Estwick v Ricardo F R Estrada
|
6-4,6-2
|
05/20 14:30 |
62 |
Jorge Alejandro Olaya v Erick Sanchez
|
6-2,6-1
|
05/20 14:30 |
62 |
Alvaro Gonzalez v Santiago R Velasco
|
4-6,1-6
|
05/20 14:30 |
62 |
Raul-Isaias Rosas-Zarur v Conner McMann
|
5-7,2-6
|
05/20 14:30 |
62 |
Ricardo David Mayagoitia v Yates Johnson
|
5-7,3-6
|
05/20 14:30 |
62 |
Jose Antonio Rodriguez Rodriguez v Michael-John Every
|
Retired
|
05/20 14:30 |
62 |
Juan Ignacio Batalla v Alejandro H Franco
|
6-3,4-6,6-7
|
05/20 14:30 |
62 |
Omar H Moreno v Patricio B Gonzalez
|
6-4,7-6
|
05/20 14:30 |
62 |
Hunter Johnson v Rowland Phillips
|
1-6,4-6
|
05/20 14:30 |
62 |
Osmel Rivera Granja v Brian Shi
|
3-6,7-6,5-7
|
05/20 14:30 |
62 |
Alan F R Fierros v Gage Brymer
|
2-6,6-3,6-7
|
05/20 14:30 |
62 |
Mauricio Resendiz Dominguez v Alan Sau Franco
|
6-1,7-6
|
05/19 15:00 |
62 |
Alejandro H Franco v Alejandro Hastings
|
6-0,6-3
|
05/19 15:00 |
62 |
Emiliano Elizarraras v Marcelo Sepulveda
|
Walkover
|
05/19 15:00 |
62 |
Erick Sanchez v Carlos Bistre
|
6-3,6-2
|
05/19 15:00 |
62 |
Ricardo F R Estrada v Luis E M De La Cruz
|
6-2,6-0
|
05/19 15:00 |
62 |
Alan Sau Franco v Michel-Alexandre Fortin
|
6-4,6-2
|
**Turneu de tenis ITF Mexic F3**
Turneul ITF Mexic F3 este un turneu de tenis profesionist, care face parte din circuitul masculin ITF Futures. Este găzduit la Cancun, Quintana Roo, Mexic, pe terenuri cu suprafață dură.
**Detalii despre turneu:**
* **Categorie:** IT F3
* **Suprafață:** Dură
* **Locație:** Cancun, Quintana Roo, Mexic
* **Perioada:** [Data începerii] - [Data sfârșitului]
* **Premii în bani:** [Suma premiilor în bani] USD
**Formate:**
* **Simple:** Tablou principal de 32 de jucători
* **Dublu:** Tablou principal de 16 echipe
**Jucători notabili:**
Turneul a atras în mod obișnuit jucători talentați și în ascensiune din America Latină și din întreaga lume.
**Istoric:**
Turneul a fost înființat în [Anul] și a devenit un eveniment anual pe circuitul ITF Futures. Este recunoscut pentru condițiile sale de concurs excepționale și pentru atmosfera sa prietenoasă.
**Informații suplimentare:**
* Site-ul ITF: [Link către site-ul ITF]
* Pagina de Facebook a turneului: [Link către pagina de Facebook a turneului]
* Contacte: [Informații de contact pentru organizatori]