PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Moscow II | 5 | 1 | 1 | 16 : 5 | 16 | ||
2 | Baltika-BFU Kaliningrad | 5 | 1 | 1 | 16 : 6 | 16 | ||
3 | Spartak Moscova II | 4 | 3 | 0 | 12 : 4 | 15 | ||
4 | Rodina-M | 4 | 2 | 1 | 13 : 7 | 14 | ||
5 | Torpedo Vladimir | 4 | 1 | 2 | 14 : 8 | 13 | ||
6 | Chertanovo | 3 | 3 | 1 | 11 : 9 | 12 | ||
7 | Zenit St Petersburg II | 4 | 0 | 3 | 10 : 7 | 12 | ||
8 | FK Znamya Truda | 3 | 2 | 2 | 11 : 12 | 11 | ||
9 | Dinamo Vologda | 2 | 3 | 2 | 7 : 6 | 9 | ||
10 | Saturn Ramenskoye | 2 | 2 | 2 | 5 : 9 | 8 | ||
11 | Dinamo St Petersburg | 2 | 1 | 4 | 10 : 12 | 7 | ||
12 | FK Tver | 2 | 1 | 4 | 8 : 12 | 7 | ||
13 | Zvezda St Petersburg | 1 | 1 | 5 | 5 : 13 | 4 | ||
14 | Luch Energiya | 1 | 1 | 5 | 3 : 11 | 4 | ||
15 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 1 | 0 | 6 | 4 : 14 | 3 | ||
16 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 2 | 4 | 6 : 16 | 2 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baltika-BFU Kaliningrad | 4 | 0 | 0 | 11 : 2 | 12 | ||
2 | Zenit St Petersburg II | 4 | 0 | 0 | 10 : 2 | 12 | ||
3 | Spartak Moscova II | 3 | 2 | 0 | 9 : 3 | 11 | ||
4 | Rodina-M | 3 | 1 | 0 | 7 : 0 | 10 | ||
5 | Dinamo Moscow II | 3 | 0 | 0 | 10 : 2 | 9 | ||
6 | Dinamo Vologda | 2 | 2 | 0 | 5 : 1 | 8 | ||
7 | Chertanovo | 2 | 1 | 0 | 7 : 3 | 7 | ||
8 | FK Znamya Truda | 2 | 1 | 1 | 7 : 9 | 7 | ||
9 | Dinamo St Petersburg | 2 | 0 | 1 | 6 : 3 | 6 | ||
10 | Saturn Ramenskoye | 1 | 1 | 0 | 2 : 1 | 4 | ||
11 | Zvezda St Petersburg | 1 | 1 | 2 | 4 : 8 | 4 | ||
12 | Torpedo Vladimir | 1 | 0 | 2 | 3 : 6 | 3 | ||
12 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 1 | 0 | 3 | 3 : 6 | 3 | ||
14 | FK Tver | 0 | 1 | 2 | 3 : 5 | 1 | ||
15 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 1 | 0 | 3 : 3 | 1 | ||
16 | Luch Energiya | 0 | 1 | 3 | 1 : 6 | 1 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torpedo Vladimir | 3 | 1 | 0 | 11 : 2 | 10 | ||
2 | Dinamo Moscow II | 2 | 1 | 1 | 6 : 3 | 7 | ||
3 | FK Tver | 2 | 0 | 2 | 5 : 7 | 6 | ||
4 | Chertanovo | 1 | 2 | 1 | 4 : 6 | 5 | ||
5 | Baltika-BFU Kaliningrad | 1 | 1 | 1 | 5 : 4 | 4 | ||
6 | Spartak Moscova II | 1 | 1 | 0 | 3 : 1 | 4 | ||
7 | FK Znamya Truda | 1 | 1 | 1 | 4 : 3 | 4 | ||
8 | Saturn Ramenskoye | 1 | 1 | 2 | 3 : 8 | 4 | ||
9 | Rodina-M | 1 | 1 | 1 | 6 : 7 | 4 | ||
10 | Luch Energiya | 1 | 0 | 2 | 2 : 5 | 3 | ||
11 | Dinamo St Petersburg | 0 | 1 | 3 | 4 : 9 | 1 | ||
12 | Dinamo Vologda | 0 | 1 | 2 | 2 : 5 | 1 | ||
13 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 1 | 4 | 3 : 13 | 1 | ||
14 | Zenit St Petersburg II | 0 | 0 | 3 | 0 : 5 | 0 | ||
15 | Zvezda St Petersburg | 0 | 0 | 3 | 1 : 5 | 0 | ||
16 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | 3 | 1 : 8 | 0 |
Promotion | |
Relegation |